Start » Jak dodać artykuł

Jak dodać artykuł

Aby dodać artykuł w naszym serwisie wystarczy się zarejestrować klikając w ten link. Wybierz serwis w którym chcesz aktywnie uczestniczyć. Podczas rejestracji podaj tylko nazwę użytkownika oraz kontaktowy adres e-mail. Na podany przez Ciebie adres zostanie wysłane wygenerowane automatycznie hasło. Może to potrwać do 24 godzin.

Po zalogowaniu się do serwisu, ujrzysz panel administracyjny swojego konta. Aby dodać artykuł, możesz skorzystać z okna QuickPress widocznego po prawej stronie, bądź opcji “Dodaj nowy” w rozsuwanym menu “Wpisy”. W przypadku QuickPress’a dodanie wpisu jest bardzo proste, wystarczy podać nazwę artykułu, a w polu treść zamieścić cały swój tekst. Drugie rozwiązanie może wydać się nieco trudniejsze ze względu na dużą ilość okienek w panelu. Nie warto się jednak tym przejmować gdyż interesują nas tylko pierwsze dwa okna, gdzie wpisujemy kolejno tytuł, oraz treść artykułu. Na koniec w oknie “Kategorie” z prawej strony wystarczy zaznaczyć odpowiednią kategorię, w której chcemy umieścić nasz artykuł.

Uwaga: W trosce o stabilny rozwój portalu dodawanie kolejnych wpisów w oddzielnych kategoriach tematycznych wymaga utworzenia konta do każdej z kategorii osobno. Dane dostępowe do każdego serwisu tematycznego mogą być takie same.

Przed dodaniem wpisu zapoznaj się z naszym regulaminem klikając w to miejsce.

Komentarze są niedostępne.