Start » Jak dodać firmę

Jak dodać firmę

Jak dodać wpis do naszej bazy?

Najszybszym rozwiązaniem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce „dodaj wpis” odpowiedniego podserwisu. Do wysłania poprawnie wypełnionego formularza wymagane jest posiadanie klienta poczty elektronicznej (Outlook Express, MS Outlook, Mozilla Thunderbird, etc.).

W przeciwnym wypadku zapraszamy do rejestracji w naszym serwisie i dodanie wpisu przy odpowiedniej kategorii, w panelu administracyjnym swojego profilu. Przy dodawaniu wpisu prosimy kierować się polami z formularza, czyli:

  • nazwa firmy
  • rodzaj wpisu
  • dokładny adres firmy (ulica, kod, miejscowość, województwo)
  • adres strony www oraz telefon kontaktowy i adres email

oraz w przypadku wpisu rozszerzonego:

  • opis do 1500 znaków i załączniki zdjęć

W ten sposób wypełniony wpis zostanie poddany moderacji, a następnie w przypadku poprawnego wypełnienia umieszczony w serwisie.
Ściągnij dokładną instrukcję

Trzecia możliwość to wypełniona jak powyżej wiadomość email przesłana na adres:

wpisy@do-ogrodu.info

Umieść wpis do bazy dostawców:

Aby dodać wpis do bazy dostawców i stać się widocznym dla osób poszukujących wykonawców i produktów związanych z ogrodem wybierz odpowiednią kategorię z dostępnych poniżej:

narzędzia ogrodnicze oczko wodne, do ogrodu kostka brukowa, ogrodowa oświetlenie ogrodowe nawadnianie do ogrodu meble ogrodowe w ogrodzie, ogrodowe altana ogrodowa kosiarki, do ogrodu rośliny, w ogrodzie

Komentarze są niedostępne.