Start » Regulamin wpisów

Regulamin wpisów

Właścicielem serwisu internetowego do-ogrodu.info jest firma EasyPet Artur Ligięza ul. Leśna 131, 05-083 Wyględy, NIP 118-014-88-50, REGON 015106770. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta gminy Leszno pod numerem 1657. Adres do korespondencji: EasyPet, ul. Leśna 131, 05-083 Wyględy.

Warunki dodawania wpisów w serwisach do-ogrodu.info

Dodawanie artykułów

Udostępniamy Państwu możliwość dodawania bezpłatnych artykułów w serwisach tematycznych portalu do-ogrodu.info. Artykuł może dotyczyć Twojego ogrodu, produktów lub usług. Przyjmujemy do publikacji wyłącznie unikalne artykuły związane z tematyką ogrodów. Publikacje mogą zamieszczać osoby prywatne i firmy. Artykuł powinien mieć unikalną treść i zawierać minimum 1.000 znaków. Mile widziana grafika dotycząca danego artykułu. W artykułach możesz umieścić jeden link do serwisu zewnętrznego. Nie wolno natomiast w artykułach prezentować wyłącznie danej firmy lub sklepu – tego typu wpisy usuwamy lub przenosimy do bazy dostawców.

Wpisy firm do bazy dostawców

Wpis podstawowy Standard:

Dla firm oferujemy dodatkowo dwa rodzaje wpisów do bazy dostawców i wykonawców. Pierwszym jest wpis podstawowy w cenie 39,00 zł netto (brutto 47,58 zł). Informacje przy nim zawarte to nazwa firmy, adres, telefon oraz adres strony internetowej z odnośnikiem (odnośnik z atrybutem nofollow nie wpływający na pozycjonowanie Państwa strony). W ramach wpisu podstawowego możesz zamieścić dodatkowy opis firmy do 500 znaków. W wybranych dniach oferujemy również zamieszczenie BEZPŁATNEGO wpisu podstawowego PROMO na okres 3 m-cy – sprawdzaj wiadomości na naszym serwisie !

Wpis rozszerzony Premium:

Poza wyżej wymienionymi informacjami obejmuje również adres strony z odnośnikiem pozycjonującym, możliwość umieszczenia nawet 5 zdjęć, szeroki opis (do 1500 znaków) oraz możliwość umieszczenia bannera. Cena wpisu rozszerzonego to 79 zł netto za cały rok (brutto 96,38 zł). Wpisy rozszerzone są dodatkowo promowane i prezentowane na głównej stronie serwisu którego dotyczą w prawej kolumnie w sekcji “W bazie” do czasu pojawienia się wpisów innych dostawców).  Po upływie w/w okresu, istnieje możliwość przedłużenia abonamentu na wpis rozszerzony. W przeciwnym wypadku informacje dodatkowe mogą zastać usunięte.

Opłatę za wpis podstawowy (47,58 zł) lub wpis rozszerzony (96,38 zł) można dokonać poprzez przelew na rachunek bankowy nr:

EasyPet Artur Ligięza

05-083 Wyględy, ul. Leśna 131

Bank MultiBank: 59 1140 2017 0000 4402 0828 9110

W tytule przelewu należy wpisać nazwę firmy oraz tytuł jednej z wybranych kategorii (narzędzia.do-ogrodu.info, nawadnianie.do-ogrodu.info, oczko-wodne.do-ogrodu.info, kostka-brukowa.do-ogrodu.info, oswietlenie.do-ogrodu.info, meble.do-ogrodu.info, dla-dzieci.do-ogrodu.info, altana.do-ogrodu.info, kosiarki.do-ogrodu.info, rośliny.do-ogrodu.info).

Jak dodać wpis do naszej bazy?

Najszybszym rozwiązaniem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w zakładce „dodaj wpis”. Do wysłania poprawnie wypełnionego formularza wymagane jest posiadanie klienta poczty elektronicznej (Outlook Express, MS Outlook, Mozilla Thunderbird, etc.).

W przeciwnym wypadku zapraszamy do rejestracji w naszym serwisie i dodanie wpisu przy odpowiedniej kategorii, w panelu administracyjnym swojego profilu. Przy dodawaniu wpisu prosimy kierować się polami z formularza, czyli:

  • nazwa firmy
  • rodzaj wpisu
  • dokładny adres firmy (ulica, kod, miejscowość, województwo)
  • adres strony www oraz telefon kontaktowy i adres email

oraz w przypadku wpisu rozszerzonego:

  • opis do 1500 znaków i załączniki zdjęć

W ten sposób wypełniony wpis zostanie poddany moderacji, a następnie w przypadku poprawnego wypełnienia umieszczony w serwisie.

Trzecia możliwość to wypełniona jak powyżej wiadomość email przesłana na adres:

wpisy@do-ogrodu.info

Aby dodać wpis do bazy dostawców kliknij w to miejsce.

Warunki dodawania wpisów:

Przy wypełnianiu opisu strony nie należy wpisywać żadnych odnośników do stron oraz treści obraźliwych i powszechnie uznanych za wulgarne. Zastrzegamy sobie możliwość dowolnego edytowania oraz usuwania wpisów.

Wpisy będą widoczne na stronach portalu i w bazach danych w ciągu 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty i poddania wpisu moderacji w celu umieszczenia na stronie.

Można publikować wyłącznie unikalne treści i zdjęcia wyłącznie swojego autorstwa.

Opłata za wpis dotyczy jednorazowego wpisu na okres 12 m-cy do jednej bazy dostawców w danym podserwisie do-ogrodu.info. Jeśli chcesz dodać swój wpis do kolejnych baz w innych podserwisach portalu musisz pomnożyć odpowiednio kwotę jednostkową za wpis przez ilość podserwisów w których chcesz być widocznym w bazie dostawców.

Wpisy mogą być umieszczane wyłącznie przez firmy, których dotyczą.

Jedna firma może dokonać tylko jednego wpisu do bazy dostawców w danym podserwisie.

Dodając wpis do bazy akceptujesz fakt, że inni użytkownicy portalu mogą komentować Twój wpis do bazy dostawców.

Korzystanie z serwisu i podserwisów do-ogrodu.info oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Firma EasyPet wystawia paragony lub faktury VAT na wszystkie sprzedawane towary (tu: dodawanie wpisów do bazy dostawców, ogłoszenia reklamowe na stronach). Chęć otrzymania faktury należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia przy jego składaniu lub informując nas o tym mailowo (podając datę wpłaty, dane firmy i NIP) na adres wpisy@do-ogrodu.info w ciągu 2 dni roboczych od daty dokonania wpłaty na nasz rachunek bankowy.

Komentarze są niedostępne.