Start » O nas

O nas

serwis-do-ogroduStrona została założona przez miłośników ogrodów dla wszystkich zainteresowanych tematyką ogrodową. Staramy się zebrać informacje na każdy interesujący Was temat w jednym miejscu w sieci. Ogrodnictwo to nasza pasja. Chcemy  poruszać wszelkie kwestie związane z ogrodami na stronach tego serwisu, oraz na naszym forum tak by było to miejsce w którym dzielimy się doświadczeniami przy tworzeniu, utrzymywaniu i pielęgnacji ogrodów.

Jednocześnie, zachęcamy Was do współtworzenia tego dzieła. Piszcie razem z nami, dzielcie się własnymi spostrzeżeniami, prezentujcie na łamach naszego portalu ciekawe produkty i oferowane przez siebie usługi. I pamiętajcie, ten serwis tworzony jest dla Was!

Kontakt: Tomasz Szachewicz, email: kontakt@do-ogrodu.info lub telefonicznie: 22 374 25 00.

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na naszych stronach pisz na adres: reklama@do-ogrodu.info.

W ramach serwisu do-ogrodu.info działają niezależnie wybrane serwisy skupiające się na konkretnej tematyce:

narzędzia ogrodowe oczko wodne, w ogrodzie bruk, do ogrodu w ogrodzie nawadnianie ogrodu meble ogrodowe do ogrodu altana do ogrodu kosiarki, do ogrodu ogrodowe, w ogrodzie

Portal do-ogrodu.info prowadzony jest przez firmę EasyPet, ul.Leśna 131, 05-083 Wyględy, NIP: 118-014-88-50, REGON 015106770. Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta gminy Leszno pod numerem 1657.

Komentarze są niedostępne.