Start » Współpraca

Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy aktywnie działające w tematyce ogrodów. W naszej ofercie znajdują się zarówno proste propozycje reklamy na portalu do-ogrodu.info i powiązanych z nim serwisów tematycznych jak i bardziej wyszukane formy współpracy kierowane do podmiotów prowadzących sprzedaż w kanałach internetowych.

Reklama

Sklepy internetowe

Wymiana linków

Patronat nad danym działem

Wpis do bazy dostawców

Sklepy internetowe:

Zapraszamy sklepy internetowe do współpracy przy tworzeniu serwisu. Jeśli Twoim celem jest zdobycie dużej ilości Klientów, oferujesz wysokiej jakości produkty i starasz się perfekcyjnie obsługiwać swoich Klientów zapraszamy do umieszczenia sklepu patronackiego w naszej domenie. Więcej informacji uzyskasz pod numerem 22 374 25 00 lub pisząc na adres: reklama@do-ogrodu.info.
Na górę strony

Patronat nad danym serwisem:

Jeżeli chcesz objąć patronatem dany dział naszego serwisu np. podlewanie.do-ogrodu.info możesz korzystać z licznych przywilejów. Warunkiem niezbędnym do objęcia patronatu nad danym działem jest możliwość dostarczenia unikalnej treści w postaci wartościowych wpisów umieszczonych w danym podserwisie.

Poza niezwykle skuteczną reklamą na naszym serwisie uzyskasz możliwość umieszczania wpisów tematycznych w danej kategorii portalu, możliwość ich moderowania i dodawania bezpośrednich linków do własnych stron. Dodatkowo na stronie głównej danego podserwisu uzyskasz bezpośredni link do Twojej strony wraz z możliwością współpracy w zakresie prowadzenia sklepu intenetowego umieszczonego w danym dziale.

W celu uzgodnienia szczegółów współpracy prosimy o kontakt pod numerem 22 374 25 00 lub mailowo na adres: reklama@do-ogrodu.info.
Na górę strony

Komentarze są niedostępne.